News #2

Dokładnie od lipca zeszłego roku mam w szkicach zaczęte recenzje Code Realize i w międzyczasie ścieżki Van Helsinga (który przy okazji okazuje się być moją ulubioną postacią w owym tytule). I o ile strasznie chcę w końcu skończyć to co zaczęłam, bo w końcu w kolejce jeszcze trochę tytułów czeka, to nie umiem się zmusić do napisania czegokolwiek. No zastój mam jak jasna cholera i nie umiem się z niego wyrwać. Do łba dostaję powoli, blog stoi a ja jedynie dodałam coś o mobilnych grach, które pomimo że są ogólnodostępne, bo można w nie zagrać praktycznie na każdym telefonie z androidem czy ios’em, to jednak nie są tak dobre jak te, które można ograć na konsolach czy PC. Wszystkie mają jednakowy schemat, a mimo to dla zabicia czasu przed uśnięciem w nie gram, bo jeśli chwycę za Vitę to prawdopodobnie będę grała do białego rana/aż bateria padnie/aż mąż się wkurzy, że mu przeszkadzam i zabierze mi konsolę (niepotrzebne skreślić). Skoro gram w tyle gier to dlaczego nie mogę ich chociaż opisać, do jasnej cholery!

Zaczęłam Collar × Malice i zacięłam się na ścieżce Enomoto i nie umiem ruszyć dalej (gra wymaga od mojego mózgu trochę więcej jak znajomość języka angielskiego i nie umiem sobie z tym jeszcze poradzić). Kurier w piątek przyniósł mi Hakuoki Edo Blossom i tego samego dnia kupiłam na PS Store Code Realize Future Blessing. Od chyba pół roku mam na konsoli Period Cube i nawet jeszcze tego nie odpaliłam bo najpierw chciałabym skończyć Collar × Malice. Amnesię oraz Norn9 skończyłam jeszcze zanim zakupiłam Period Cube a nawet słowa nie napisałam na temat tych gier. Tak w taki sposób zaczynam dostawać do głowy, nakupowałam tytułów jak ostatni kretyn i teraz nie umiem ich ogarnąć…

Powstrzymam się od wyliczania gier na PC, oraz na PSP. o͡͡͡͡͡͡╮(ꐦ ꈨຶ皿ꈨຶ)╭o͡͡͡͡͡͡

Ogólnie każdą recenzję danego tytułu chciałam rozbić, aby osobno opisać każdego z wybranków, idąc za radą Kocham gry otome, ale chyba nie będę jednak w stanie tego zrobić i moje recenzje będą zawierać przemyślenia na temat wszystkich. Lubię kiedy moje posty są długie (mam to jeszcze od czasu kiedy pisałam bloga z opowiadaniami), zwłaszcza jeśli mają zawierać coś więcej niż dwa zdania typu „Fajna gra. Polecam.”

Do porodu zostało mi jeszcze cztery miesiące, więc daję sobie tyle czasu na nadrobienie zaległości (chociaż z Vity), a jeśli mi się nie uda to nie kupię Hakuouki SSL ~Sweet School Life~, na swoje urodziny tak jak planowałam. Koniec kropka. System kar i nagród musi być.

W pierwszym poście na tym blogu narzekałam na blogspota (bo nie wiedzieć czemu zamiast wczytać podstronę bloga to przekierowuje mnie chyba z godzinę tylko aby wywalić mnie na błąd), ale tam przynajmniej mogłam się pobawić w css, a wordpress w darmowym planie pozwala mi się pobawić jedynie kolorami i cały czas zmieniam szablony bo jakoś żaden do mnie specjalnie nie przemawia… .·´¯`(>▂<)´¯`·.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “News #2

  1. „nakupowałam tytułów jak ostatni kretyn i teraz nie umiem ich ogarnąć…”
    Welcome to Backlog Hell. Population: all of us.(T-T)人(T-T)

    Rozumiem świetnie tą niemoc twórczą, bo sama nad tekstem o Dies Irae siedzę co najmniej od października zeszłego roku i nie zanosi się na szybki finish. Ale z niektórymi tytułami już tak jakoś jest, że człowiek by chciał a jakoś nie może. Ale nadeszła wreszcie wiosna, bardziej się chce żyć i pierwszy krok do klepania już zrobiłaś 😉
    Więc życzę przypływu weny (*‘ω‘ *)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s